מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך

טיול אופניים בגרוזיה

בא לכם טיול אופניים בגרוזיה? נמאסו עליכם שבילי הארץ? אין בעיה. טיול אופניים בגרוזיה תהיה עבורכם אפשרות מרעננת במיוחד
בא לכם טיול אופניים בגרוזיה? נמאסו עליכם שבילי הארץ? אין בעיה. טיול אופניים בגרוזיה תהיה עבורכם אפשרות מרעננת במיוחד. צפויה לכם חוויה ייחודית, חוויה שלא תפגשו בכל יום וגם לא בשום מקום בעולם.

ישראלים רבים גילו בשנים האחרונות את האפשרות המדהימה של טיול בגרוזיה. עד לפני זמן קצר, המקום כלל לא היה ברשימת האזורים לתיירים. אך לאחר שרבים יצאו לנפוש באזור וחזרו עמוסי חוויות, הפך המקום למבוקש ביותר ואכן אנחנו פוגשים המוני תיירים מישראל וגם מכל העולם הנוסעים לבקר במקום. הם חוזרים מרוצים עד הגג וכבר מתחילים לחכות לפעם הבאה...

נוסעים לגרוזיה


הרבה בדיחות יצא לנו לשמוע ואולי גם להשמיע על הגרוזינים. אז אולי הגיע הזמן לנפץ את המיתוס וללכת לבקר במקום? אתם תגלו הרבה דברים חדשים והרבה הפתעות שלא דמיינתם על הגרוזינים. רק שלא תעזו לכנות אותם גרוזינים...

מה יש בגרוזיה?


גרוזיה זהו מקום קסום שהיה שייך בעבר לברית המועצות, אך כיום היא עומדת בפני עצמה. היא מציעה המון תרבויות ואמונות עם ערב רב של אנשים. מקום מיוחד עם שלל נופים וצבעים. מקום מושלם לטיולים עם המשפחה או עם קבוצה מאורגנת של ארגון או חברה.

אם תבחרו להפליג לגרוזיה עם חברת טיולים מקצועית שמכירה טוב את האזור תוכלו ליהנות ממסלולים מרתקים ומאטרקציות מפעימות. תוכל ליהנות ממסלולי אופניים שאותו יתכנן עבורכם מדריך הטיולים או לחילופין ממסלולי ג'יפים אטרקטיביים.

החברה תדאג עבורכם לכל מה שאתם צריכים. לדירות ולמלונות ואפילו לאוכל כשר. אתם תיהנו מטיול מושלם וחוויתי ביותר.

חברת דורון טרוול היא החברה שתיקח אתכם לגרוזיה. תדאג עבורכם לכל מה שתצטרכו כדי שתקבלו את החופשה המושלמת. אתם תיהנו כפי שלא נהניתם מעולם!