מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך

טיול לארמניה

מחפשים לעשות טיול לארמניה? טיול לארמניה מתאפיין בנוף אירופאי, לצד חיי תרבות פורחים. המטייל בארמניה, יוכל לשמוע קונצרטים, ולשתות משקאות בבר.
טיול לארמניה מתאפיין בנוף אירופאי, לצד חיי תרבות פורחים. המטייל בארמניה, יוכל לשמוע קונצרטים, ולשתות משקאות בבר. נופש בארמניה, משלב בילוי חוויתי לצד היסטוריה. בארמניה, יש ריכוז של הרים גבוהים, לצד עמקים עם אבני בזלת מיוחדים. חופשה בארמניה אינה חופשה יקרה במיוחד.

טיול להר אררט:


אתר מיוחד עתיק יומין בארמניה, הוא הר אררט. לפי המקורות היהודיים, תיבת נוח מצויה על הר אררט. לכן, מומלץ לשלב את הר אררט במסגרת ארמניה טיולים. מטיילים צעירים וספורטיביים במיוחד, יוכלו לנסות לאתר את תיבת נוח במרחבים של הר אררט. את ההר רואים ממקומות רבים במדינה, בגלל גובהו. הר זה, נחשב לאחד מההרים הגבוהים שבמדינת ארמניה. ההר, הפך במהלך השנים לסמל הלאומי של מדינת ארמניה. ההר מתחלק בין מדינת טורקיה, ובין מדינת ארמניה.

הר ארגסט:


זהו הר געש. מפסגת ההר, אפשר ביום יפה לצפות לראות מפסגת ההר את המדינות הסמוכות לארמניה. ארמניה גובלת במדינת טורקיה, אזרביז'אן וגרוזיה. על ההר ניתן לטפס אך ורק ברגל. התושבים המתגוררים על ההר, אינם בני העם הארמני, אלא בני העם היזידי. במהלך הטרק אל ההר, ניתן לבקר במצודת אמברד.

מחירים זולים של לינה:


טיול לארמניה מחיר, הוא טיול זול. מחירי הלינה ללילה בבית מלון יכולים להגיע לעשרות שקלים בלבד. מחירי לינה ללילה, יכולים להיות סכום נמוך של 100-400 ₪ בלבד. ניתן למצוא דילים משתלמים במיוחד לחופשה בארמניה. גם מחירי הטיסות לארמניה אינם יקרות. המחיר מתחלק לפי סוג ההזמנה. הזמנה של טיסה ומלון תהיה זולה לעומת טיול מאורגן בארמניה.
טיול בקניון גארני:

קניון גראני, אינו עוד מרכז בילוי לצעירים. קניון זה, הינו קניון בין סלעי בזלת שחורים. המיוחד בקניון הוא צורת המשושה של אבני הבזלת. תושבי המדינה המקומיים, קוראים לאבנים אלו: "סימפוניית האבנים". מי שמטייל בקניון, ירגיש כמו בטיול ברמת הגולן בגלל אבני הבזלת הפזורים בין השדות. מהקניון אפשר להגיע בהליכה רגלית אל עמק הרהר.     

לסיכום:
חופשה בארמניה משלבת נופים מרהיבים, לצד אוכל משובח, ואתרי היסטוריה. מחירי החופשה אינם יקרים.