מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך

טיול אופנועים בגרוזיה

אפשר לארגם טיול אופנועים בגרוזיה, המשלבים חוויה, נופי בראשית לצד לימוד היסטורי. כאשר בין הנסיעות סועדים במסעדות המקומיות. להזמנות כנסו לאתר
גרוזיה, מוכרת לנו גם בשם גיאורגיה. מדינה זו שוכנת בחלק הדרומי של הרי הקווקז. הטיסה למדינה זו קצרה, ואורכת פחות מ3 שעות. במדינה זו, יש נוף טבעי מרהיב. את טיולי אופנועים בגרוזיה, גרוזיה, ל2 סוגים עיקריים: טיולי אופנוע קלאסיים, וטיולים של אופנועי שלג. במהלך הסיור נסע בין הערים והכפרים, ונשלב בין טיול בנופי טבע, וסיור לימודי לצד ארוחה במסעדות איכותיות.

טיולי אופנועי שלג ברכס הקווקז:


אחד מהמקומות היפים ביותר, המתאימים לטיולי אופנועים, הוא רכס הקווקז. אפשר לנסוע יום שלם באופנועים אלו. במהלך הנסיעה, ניתן לראות את הנופים המרהיבים של היערות והאגמים באזור. מסלול אפשרי של טיול, הוא טיפוס באמצעות האופנועים לכיוון אגם טברוצקי. ניתן להמשיך לרכב על ההרים שמסביב.

טיול אופנועים במצחטה:


מצחטה, הינה עיר הבירה לשעבר של גרוזיה. את המסלול נתחיל ברכיבה מהעיר רוסטובי, לכיוון העיר מצחטה. לארוך הדרך, אנו נרכב על כבישים סלולים. ניתן לראות מהעיר מצחטה, ניתן לשלב במהלך הטיול טיולי בריאות בעיר. אפשר לבחור באחד מהמרחצאות בעיר, ולקבל שם עיסוי איכותי. לאחר הרחצה, אפשר לנסוע באופנוע ברחבי העיר, ולבחור באחת מהמסעדות ובתי הקפה של העיר.

טיול אופנועים באזור קואיטסי:


את טיול האופנועים מתחילים בעיר קואיטסי. לעיר יש היסטוריה יהודית מפוארת. במהלך הטיול נסייר בין בתי הרובע היהודי, ונלמד על ההיסטוריה של היהודים בקואיטסי. מהעיר קואיטסי, נסע באופנועים אל הפארק שבעיירת בוג'רמי. מי המעיין ידועים בכל העולם במתיקותם. נוכל למלא מימיות במי המעיין המתוקים.
טיול אופנועים בסיגנהרי:

אחד מהמקומות היפים ביותר לטיולי אופנים בגרוזיה, הוא העמק שליד סיגנהרי. צורת העמק מזכירה ירח. כדי להגיע אל העיירה באמצעות אופנוע, יש לטפס על הר. כאשר הטיול יהיה בחורף, ייעשה הטיפוס באמצעות אופנוע שלג. ניתן לסייר בעיר באמצעות האופנוע, וללמוד מהתושבים החיים במקום על אורח החיים הגרוזיני. אפשר להמשיך לסייר באופנוע בכפרים השונים שמסביב לעיירה. מסלול הנסיעה המומלץ, הוא בין סינגהרי לטבילסי. בדרך, עוברים דרך חבל ארץ הקחתי, בו יש כרמים ויקבים.

לסיכום:

אפשר לארגם טיולי אופנועים בגרוזיה, המשלבים חוויה, נופי בראשית לצד לימוד היסטורי. כאשר בין הנסיעות סועדים במסעדות המקומיות.