מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך

טיול מאורגן לגרוזיה בפסח

מחפשים טיול מאורגן לגרוזיה בסוכות או בפסח? הגעתם למקום הנכון. כאשר אתם יוצאים לנופש בגרוזיה במסגרת טיול מאורגן, חשוב לשמור על אווירה ייחודית של חג.
הרבה ישראלים אוהבים לבלות בנופש בחו"ל בחגים. אחת מהמדינות המתאימות לנופש בחג הסוכות, היא גרוזיה. בגרוזיה יש נוף בראשיתי הנותן את שלוות הנפש. על מה לשים דגש בעת ארגון נופש בגרוזיה בחגים? חשוב לשים לב על הפרטים הטכניים, אך גם לוודא שאפשר לקיים את מצוות החג. יש צורך לתכנן את כל פרטי החופשה מראש.

חשוב לשמור על אווירה של חג:


כאשר אתם יוצאים לנופש בגרוזיה במסגרת טיול מאורגן, חשוב לשמור על אווירה ייחודית של חג. דרך טובה לשמר אווירת חג, היא כאשר הקבוצה שוכרת אולם במלון, ואוכלת את סעודת החג באופן נפרד. במהלך הסעודה תשמר אווירת החג. כאשר החבילה לא מכילה סעודה נפרדת, אפשר לשמר את אווירת החג באמצעות הליכה לסעודות החג בבית חב"ד המקומי.

כיצד מקיימים מצוות סוכה במהלך הנופש?


טיולים מאורגנים לגרוזיה בסוכות, יכולים להוות אתגר למטייל הדתי. על המטייל הדתי לקיים מצוות סוכה. בבתי המלון בגרוזיה אין סוכה. לכן, מי שמעוניין בישיבה בסוכה, יכול להגיע אל בית חב"ד המקומי, או להתארח לסעודות בסוכה אצל משפחה מהקהילה היהודית. ניתן לקיים את מצוות סוכה בתוך בית חב"ד

ארוחות כשרות בנופש פסח:


כאשר מחפשים טיולים מאורגנים לגרוזיה בפסח, חשוב מאוד להקפיד על כשרות האוכל. אחד מהמלונות הטובים ביותר בגרוזיה, הוא מלון שרתון טבילסי. במלון זה יש משגיח כשרות וארוחות כשרות. אם אין במלון בו בחרתם ארוחות עם כשרות המתאימה לפסח, תוכלו לאכול ארוחות בבית חב"ד המקומי. כדאי לכם לרכוש בבית חב"ד מצות, ולדאוג שתהיה לכם חבילת מצות בחדר. את סדר פסח ניתן לעשות בבתי חב"ד.
חג באווירה אחרת:       

כאשר תצליחו לבנות נופש בגרוזיה, שעונה על הצרכים המתאימים לחג, תוכלו לחגוג באווירה אחרת. הטבע בגרוזיה נותן אווירת שלווה. תוכלו במהלך החופשה להתנתק מחיי היום יום, ולחזור לארץ בכוחות מחודשים, אחרי שזכיתם למנוחת הנפש. במהלך החופשה תוכלו לצבור חוויות, וללמוד דברים חדשים.

לסיכום:

יש לבדוק היטב כל פרט ופרט, בעת שמארגנים טיולים מאורגנים לגרוזיה בחגים. אולם, החופשה תתן לכם כח לתקופה שאחרי החג.