מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך

מלון שרתון טביליסי

מלון שרתון טבילסי קורל, הינו מלון אידאלי לחופשה של משפחות בגרוזיה. בית המלון ממוקם בעיר הבירה, וקרוב לאתרי טבע ואטרקציות. להזמנות התקשרו אלינו
מלון שרתון טבילסי, הינו מלון אידאלי לחופשה של משפחות בגרוזיה. בית המלון ממוקם בעיר הבירה, וקרוב לאתרי טבע ואטרקציות. צוות בית המלון למד כמה שפות עיקריות, על מנת שיוכלו לתקשר בצורה יעילה עם כל אורחי בית המלון.

חדרי אירוח מפוארים:


חדרי האירוח של בתי המלון, מאובזרים ברמה גבוהה. גם השירותים והאמבטיה, מעוצבים בפאר. מלון קורל טבליסי, נמצא בבניין בוטיק מפואר. החדרים בבית המלון מכילים בריכת ג'קוזי בחדרי האמבטיה של האורחים. במלון שרתון, הדגש הוא על הפאר, לעומת זאת במלון קורל, לחדרים יש עיצוב בוטיק.

פעילות לילדים בבית המלון:


בית המלון, מספק שירותי שמרטפות על הילדים, כדי שאתם המבוגרים תוכלו ליהנות בנופש. אפשר לסעוד עם הילדים במסעדה כשרה בתוך בית המלון. במהלך החופשה, ניתן לפנק את הילדים בחטיף הנמצא בקיוסק בית המלון. ניתן לסייר עם הילדים במוזיאונים הנמצאים בקרבת המלון. הילדים יכולים לראות תכניות טלוויזיה, באחד מתוך מאות הערוצים בטלוויזיות של בית המלון. ניתן גם להזמין דרך בית המלון כרטיסי כניסה עבור ילדים ונוער.

בריכות וספורט:


לבית המלון שרתון טבילסי. יש 2 סוגים של בריכות. יש בריכה בתוך בית המלון, המתאימה לימות החורף, ויש בריכה בחוץ, המתאימה לחופשות בקיץ. הבריכות מחוממות מאוד בחודשי החורף הקרים. אורחי מלון קורל טבילסי, יכולים להזמין גלישת סקי, ואף לשכור ולאחסן ציוד סקי. ניתן בבית המלון לשכור רכב, על מנת שיהיה אפשרות לנסוע עם כל המשפחה
מתחם ספא:

במלון יש מתחם ספא איכותי, עם בריכת ג'קוזי. המתחם עם אורות מעומעמים, על מנת שיהיה אפשר לנוח ולהירגע. במתחם ניתן לקבל טיפולי עיסוי בריאים ומפנקים. בבית המלון יש חדר כושר. גם במלון קורל טבילסי יש חדר כושר מאובזר ומשוכלל.