מלא את פרטיך ואנו נחזור אליך

דילים לגרוזיה

מהפכת השמים הפתוחים, הפכו את הטיסה לנופש במדינת גרוזיה לטיסה מוזלת במיוחד. להזמנת דילים לגרוזיה חייגו אלינו או כנסו לאתר.
מהפכת השמים הפתוחים, הפכו את הטיסה לנופש במדינת גרוזיה לטיסה מוזלת במיוחד. סוכני תיירות טובים, יודעים לאתר את המלונות הזולים, ואת מבצעי החדרים במלונות אלו. בדרך זו, בונים סוכני התיירות חבילת דילים משתלמת. במאמר זה, נלמד על מה צריך לשים לב בעת שמחפשים דילים לנופש זול בגרוזיה.

נופש במחיר מוזל:


ניתן להשיג טיסות לגרוזיה במחיר זול ביותר. משך הטיסה לגרוזיה הוא קצר ביותר, פחות מ3 שעות טיסה. כאשר מוצאים חבילת דילים זולה, ניתן להגיע למחיר כולל של נופש איכותי, שזול יותר ממחירי נופש בארץ.

דילים לטבילסי:


חבילות דילים לגרוזיה המשתלמות ביותר, הן דילים לטבילסי. בחבילות נופש אלו, ניתן לשלם רק בין 350-400$ לאדם עבור כל חבילת הנופש. החבילה תכלול לינה בבית מלון ברמה גבוהה, כולל כל הארוחות, בנוסף להעברות.

לחפש חבילה של "הכל כלול":


אין זה מספיק לחפש רק חבילת נופש שבה יש רק טיסה. חשוב שבדיל יהיה גם לינה בבית מלון, ארוחות סדירות, ושירותי הסעות. מומלץ לחפש חבילה שהטיסה בה היא ישירה וללא חניות ביניים. חבילות אלו יקרות יותר, אולם חוסכות יותר. יותר יקר לארגן לבד הסעות פנים ואוכל, ויותר משתלם וזול לעיתים להזמין דיל שכולל הסעות ואוכל, ומומלץ גם יציאות למוזיאונים, אטרקציות וסיורים מודרכים.
דילים ברגע האחרון:

סוג הדילים הטוב ביותר, הוא "דילים ברגע האחרון", או "דילים בדקה ה99", שאז המחיר זול באופן משמעותי, לעיתים אף בחצי מחיר. הסיבה לכך, היא הרצון למכור את החבילה בכל מחיר. אין זה אומר שהחבילה לא טובה. פעמים רבות מדובר בחבילה איכותית, שיש רצון שתימכר. לכן, כאשר מחפשים דילים לגרוזיה, מומלץ לבדוק קודם את הדילים של הרגע האחרון.

לסיכום:

חבילת דילים לגרוזיה, יכולה להוזיל באופן משמעותי את הנופש. לכן, מומלץ לחפש דיל איכותי, שכולל הכל, ובמחיר משתלם. חבילות הדילים הזולות ביותר, יהיו הדילים של הרגע האחרון.